Skup Monet

  

 

Skup złotych i srebrnych monet

  • Wycena dokonywana na bieżąco, w oparciu o aktualne ceny rynkowe kruszców

  • Możliwa negocjacja cen przy większych ilościach standardowych egzemplarzy

  • Prosimy nie czyścić monet – czyszczenie zdecydowanie obniża ich wartość

  • Skup prowadzimy bezpośrednio w siedzibie firmy oraz wysyłkowo

 

Masz w swojej kolekcji egzemplarze, których chcesz się pozbyć? Doskonale się składa, ponieważ prowadzimy również skup monet kolekcjonerskich — zarówno srebrnych, jak i złotych. Często zdarza się, że nasi klienci posiadają w swoich domach monety, których wartości nie znają lub po prostu nie są dla nich cenne. Może się jednak okazać, że dla innego kolekcjonera będzie to niezwykle cenny nabytek. Dlatego, jeśli masz w swoim posiadaniu niechciane modele, warto zdecydować się na ich sprzedaż — Ty otrzymasz dodatkową gotówkę na zakup nowych egzemplarzy do swojej kolekcji, a ktoś dzięki Tobie będzie mógł uzupełnić swoją.

Jakie monety skupujemy?

Wszystkie złote i srebrne, niezależnie od ich stanu i pochodzenia. Pamiętaj, aby nie czyścić egzemplarzy wystawianych na sprzedaż, ponieważ może to wpłynąć na ich wartość. Prowadzimy także skup srebrnych monet w różnych walutach, ale wyłącznie tych emitowanych po 2000 roku. Poza nimi możesz zwrócić się do nas także z banknotami z całego świata.

Skup monet w naszej siedzibie w Warszawie prowadzimy w oparciu o aktualne ceny rynkowe. Dla klientów spoza stolicy oferujemy również możliwość wysyłki — wystarczy wcześniej przesłać nam zdjęcia proponowanych artykułów w celu wyceny. Przy większych ilościach standardowych egzemplarzy możliwa jest także negocjacja cen. Masz dodatkowe pytania? Skontaktuj się z naszymi specjalistami, którzy rozwieją wszystkie Twoje wątpliwości lub umów się na wizytę w siedzibie naszej firmy.

 

Masz pytanie – skontaktuj się z nami

 

 


+48 507 777 797

Zadzwoń i zapytaj, jesteśmy do dyspozycji
od poniedziałku do piątku w
godzinach 10:00-17:00.sklep@coinsoutlet.pl

Prześlij pytanie mailem. Jeśli to
możliwe załącz zdjęcia
monet – ułatwi to ich wycenę.Adres 

Umów się na indywidualną
wizytę w naszym sklepie stacjonarnym 
+48 507 777 797

  

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl