Formy płatności

Przelew na konto bankowe - UWAGA NOWY NUMER KONTA!

Forma płatności dla Klientów preferujących samodzielne logowanie do banku internetowego, wizytę w placówce banku lub na poczcie. Po zarezerwowaniu zamówionego towaru, wysyłany zostaje mail z numerem rachunku bankowego, na który należy przelać właściwą kwotę. Z chwilą zaksięgowania wpłaty na rachunku bankowym zamówienie jest przekazywane do magazynu w celu przygotowania wysyłki.

Gdyby mail nie dotarł numer konta i wszelkie dane potrzebne do zrealizowania przelewu znajdą Państwo poniżej : 

AMI MARTA DOMIŃCZAK
ul.Świeradowska 47
02-662 Warszawa 
Santander Bank Polska
40 1090 2590 0000 0001 4851 4328

Za pobraniem

Po złożeniu zamówienia, zostaje ono przekazane do magazynu w celu przygotowania wysyłki. Gotowa przesyłka trafia w ręce kuriera i wyrusza pod wskazany w zamówieniu adres dostawy. Przy odbiorze zamówienia właściwą kwotę za zamówienie należy przekazać kurierowi gotówką.

Raty Alior Bank

Po złożeniu zamówienia bank otrzymuje informację o weryfikację możliwości zakupu ratalnego. W momencie pozytywnej informacji kredytowej zostaje ono przekazane do magazynu w celu przygotowania wysyłki. Po otrzymaniu pozytywnej opinii z banku dotyczącej udzielenia kredytu trafia w ręce kuriera i wyrusza pod wskazany w zamówieniu adres dostawy.

Płatność gotówką lub kartą płatniczą w punkcie odbioru

Istnieje również możliwość płatności gotówką lub kartą w punkcie odbioru.

Shoper płatności elektroniczne 

Forma płatności dla Klientów preferujących szybkie płatności elektroniczne/blik. Z chwilą zaksięgowania wpłaty na rachunku bankowym zamówienie jest przekazywane do magazynu w celu przygotowania wysyłki.
Operatorem płatności realizowanych przez karty płatnicze jest Blue Media S.A.

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl