Formy płatności

Dostępne formy płatności

Przelew na konto bankowe

Forma płatności dla Klientów preferujących samodzielne logowanie do banku internetowego, wizytę w placówce banku lub na poczcie. Po zarezerwowaniu zamówionego towaru, wysyłany zostaje mail z numerem rachunku bankowego, na który należy przelać właściwą kwotę. Z chwilą zaksięgowania wpłaty na rachunku bankowym zamówienie jest przekazywane do magazynu w celu przygotowania wysyłki.

Gdyby mail nie dotarł numer konta i wszelkie dane potrzebne do zrealizowania przelewu znajdą Państwo poniżej : 

Gamp Maciej Adamowski
ul.Katalońska 3 lok 31
02-763 Warszawa 
mBank 73 1140 2017 0000 4302 1309 1862

Za pobraniem

Po złożeniu zamówienia, zostaje ono przekazane do magazynu w celu przygotowania wysyłki. Gotowa przesyłka trafia w ręce kuriera i wyrusza pod wskazany w zamówieniu adres dostawy. Przy odbiorze zamówienia właściwą kwotę za zamówienie należy przekazać kurierowi gotówką.

Przelewem online 

Po złożeniu zamówienia, klient wybiera dogodną dla siebie formę płatności elektronicznej spośród dostępnych. Wówczas następuje przekierowanie na stronę wybranego operatora płatności. Po dokonaniu płatności, zamówienie zostaje skierowane do magazynu w celu przygotowania wysyłki. Gotowa przesyłka trafia w ręce kuriera i wyrusza pod wskazany w zamówieniu adres dostawy.

Obsługiwane formy płatności elektronicznej:

- PayPal

- Przelewy24.pl

- PayU

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl