Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Większość numizmatyków zazwyczaj posiada mniej lub bardziej wartościowe egzemplarze krajowe, które często stanowią solidny filar ich obszernych kolekcji. Nawet jeżeli nie są rzadkimi okazami. W tej kategorii oferujemy polskie monety kolekcjonerskie, które wyemitowano z okazji ważnych wydarzeń historycznych Polski, m.in. rocznic czy jubileuszy, ale również w celu uhonorowania wybitnych postaci świata polityki, sportu, kultury czy nauki.

Limitowane serie Narodowego Banku Polskiego cieszą się popularnością wśród szerokiego grona odbiorców. Oferowane przez nas numizmaty bite są zarówno w srebrze, jak i w złocie. Mamy szeroki wybór wartościowych numizmatów, których atrakcyjne wzornictwo przykuje uwagę nawet najbardziej wysublimowanego miłośnika bilonu. Rzadkie monety polskie są cenione i pożądane przez wielu historyków, hobbystów, kolekcjonerów, a nawet inwestorów – w całym kraju oraz za granicą. Już teraz zapoznaj się z naszą ofertą i zdobądź swój wymarzony egzemplarz kolekcjonerski – zapraszamy!

Doskonale wiemy, jak cennym nabytkiem mogą być nie tylko egzemplarze zagraniczne, ale także monety polskie. Dlatego w ofercie naszego sklepu przygotowaliśmy bogatą ofertę modeli, pośród których każdy kolekcjoner znajdzie coś dla siebie. Sprawdź i przekonaj się sam!

Monety polskie w naszej ofercie

Są to przede wszystkim egzemplarze, które zostały wyemitowane z okazji ważnych uroczystości związanych bezpośrednio z historią naszego kraju lub dla upamiętnienia wybitnych postaci i ofiar.

Polskie monety kolekcjonerskie, których popularność nie maleje to przede wszystkim te z serii ważnych dla naszego kraju wydarzeń. Znajdziesz tutaj egzemplarze upamiętniające 700-lecie Konsekracji Kościoła Mariackiego w Krakowie z piękną grafiką oryginalnego witrażu, 100-lecie Zaślubin Polski z Bałtykiem zdobione bursztynowym elementem czy wyemitowane w 10. Rocznicę Tragedii Smoleńskiej. Najbardziej poszukiwane monety polskie to także egzemplarze stworzone w celu uhonorowania wybitnych postaci naszego kraju: Józefa Chełmońskiego, Wincentego Witosa czy Antoniny Hoffmann. Wśród propozycji kolekcjonerskich znalazły się także cenne egzemplarze na cześć ofiar obozu Kl Warschau. Niezależnie od wyboru, każda z nich została wykonana z najwyższej jakości srebra z dbałością o najdrobniejsze detale, aby spełnić wszystkie oczekiwania nawet najbardziej wymagających kolekcjonerów.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą dostępnych w ofercie naszego sklepu propozycji, a w razie pytań zachęcamy do kontaktu z naszymi doradcami, którzy odpowiedzą na każdą wątpliwość i pomogą wybrać odpowiedni model dopasowany do indywidualnych potrzeb i oczekiwań każdego klienta. Polskie monety kolekcjonerskie, które proponujemy w naszej ofercie, będą szczególnie cenne przede wszystkim dla historyków, ale także hobbystów oraz wielu inwestorów — zapraszamy!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl