Promocje
50 zł SSA Wacław II Czeski
50 zł SSA Wacław II Czeski

5 499,00 zł

Cena regularna: 7 999,00 zł

szt.
50 zł SSA Władysław Łokietek
50 zł SSA Władysław Łokietek

3 249,00 zł

Cena regularna: 4 999,00 zł

szt.
5$ Temida - Bogini Sprawiedliwości 2022 2oz
5$ Temida - Bogini Sprawiedliwości 2022 2oz

1 299,00 zł

Cena regularna: 1 899,00 zł

szt.
Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Jeśli pasjonujesz się numizmatyką, w naszym sklepie znajdziesz unikalne przedmioty. Proponujemy produkty, które zostały stworzone z myślą o prawdziwych pasjonatach w zakresie nabywania okolicznościowych banknotów kolekcjonerskich. Sprzedajemy okazy poświęcone znaczącym osobistościom lub postaciom historycznym. Wydawane są z okazji specjalnych wydarzeń, takich jak ważne rocznice czy zdarzenia polityczne. Poznaj całą ofertę i zamów te wyjątkowe egzemplarze.

Banknoty kolekcjonerskie

Limitowane banknoty kolekcjonerskie

W naszym sklepie kupisz wyroby, które zostały wyprodukowane w niewielkich nakładach i są traktowane jako przedmioty numizmatyczne, a nie jako masowe środki płatnicze. Zwykle mają one także wyższą wartość nominalną niż standardowe pieniądze, a ich cena rynkowa zależy od wieku czy też rzadkości występowania. Okolicznościowe banknoty kolekcjonerskie przedstawiają zazwyczaj wizerunki władców lub ważnych polskich postaci historycznych.

Kolekcjonerskie egzemplarze zabezpieczone szeregiem różnych technik

Artykuły z asortymentu są często ozdobione specjalnymi wzorami, motywami kulturowymi i historycznymi, które nadają im unikatowy charakter. Polskie banknoty kolekcjonerskie często różnią się od zwykłych pieniędzy w kwestii wzorów, rozmiarów i kolorów. Egzemplarze z naszego sklepu coinsoutlet.pl mogą zawierać unikalne elementy graficzne. Kupując numizmaty, otrzymasz pudełko do przechowywania i specjalny certyfikat, który gwarantuje bezpieczeństwo nanoszonych danych i świadczy o indywidualności produktu.

Okolicznościowe banknoty to cenna inwestycja dla kolekcjonerów

Oferujemy bezpieczną sprzedaż banknotów kolekcjonerskich. Wybierz wyjątkowe produkty, które są cennym źródłem wiedzy i pięknym uzupełnieniem zasobów. Polecamy zakup przedmiotów numizmatycznych, ponieważ to doskonała inwestycja. Ich wartość rynkowa może ulegać zmianom. Okolicznościowe banknoty kolekcjonerskie to także świetny pomysł na prezent, szczególnie dla osób interesujących się historią i kulturą.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl