5$ Michael - Angels and Demons 2oz 2022

1 — kopia.jpg
  • nowość
Dostępność: WYPRZEDANY
Cena: 1 449,00 zł 1449.00
ilość szt.

towar niedostępny

Ocena: 5
Kod produktu: 20221206110444

Opis

To druga moneta z czystego srebra o masie 2 uncji nowej serii „Anioły i demony” i przedstawia Michała.

Michał jest jednym z siedmiu archaniołów i jest jednym z trzech, których imiona pojawiają się w Biblii: Michał, Gabriel i Rafał. Michał zajmuje najwyższe miejsce wśród archaniołów i jest znany jako „Książę Duchów Niebieskich” i „Dowódca Niebiańskiej Armii”. W Starym Testamencie pojawia się jako wielki obrońca ludu Izraela przed diabłem, a jego potężna obrona jest kontynuowana w Nowym Testamencie: „Wtedy wybuchła bitwa na niebie: Michał i jego aniołowie stoczyli bitwę ze Smokiem”, który przedstawia diabeł.

Michał wyposażony jest w napierśnik i miecz, ukazany jest także z włócznią unicestwiającą Szatana. Włócznia jest mocą Bożą, której używa archanioł, by powalić diabła. Napierśnik to pokora, w której gasną ogniste strzały piekła i zła; mieczem obosiecznym jest słowo Boże, które pokrzyżuje kłamstwo i rozwiewa wątpliwości oraz ego, którego pycha Lucyfera używa, by naśladować Boga, wprowadzać zamieszanie i zatracać dusze.

Moneta dostarczana jest w najwyższej jakości drewnianej kapsule, w tematycznej obwolucie nadrukowanej efektownym, kolorowym wzorem i numerowanym Certyfikatem Autentyczności.

Nakład jest ograniczony do zaledwie 500 sztuk na całym świecie!

Nominał: 5$
Państwo: Niue Island
Metal: Ag 999
Waga: 62,20 g
Rozmiar Ø: 45,00 mm
Dodatki: Selektywne złocenie
Dodatki: Wysoki Relief
Nakład: 500 szt.
Rok emisji: 2022
Akcesoria: Certyfikat, Pudełko

 

Opinie o produkcie (1)

25 stycznia 2023

Posiadam pierwszą monetę z tej serii, dzisiaj przyjechała druga. Równie piękna! Dziękuję za sprawną super obsługę! Pozdrawiam, Błażej

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl